Metal Doctrine Festival 2021 Open Air w Dąbrowie Górniczej

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-08-04
Metal Doctrine Festival 2021 Open Air w Dąbrowie Górniczej

Po trudnym okresie oczekiwania na możliwość organizacji dużych festiwali muzycznych spragnieni kontaktów z fanami agencja M-ART przygotowała prawdziwą petardę.

Trzecia odsłona Metal Doctrine Festival 2021 odbędzie się 27 sierpnia w Dąbrowie Górniczej. Zagrają:  Vader, Belphegor, Azarath, Voidhanger, Gruzja, Offence i Deadlu Vision.

Festiwal odbędzie się 27 sierpnia z nowym oryginalnym miejscu spotkań, które pojawiło się na mapie Dąbrowy Górniczej - Fabryka Pełna Życia. Ze względów epidemicznych pula biletów w tak zwanym wolnym dostępie bez potrzeby okazywania certyfikatów i testów jest mocno ograniczone, warto więc pospieszyć się z zakupem.

Pula biletów dla osób zaszczepionych, zgodnie z wytycznymi jest nieograniczona, jednak także tutaj warto się pospieszyć ze względu na liczbę osób mogących brać udział w wydarzeniu.

Ceny biletów do 9 sierpnia ustalono na 129 zł, a po 9 sierpnia będzie to 139 zł. Bilety można kupować online  i przelewem na stronie agencji M-ART będącej współorganizatorem wydarzenia. Wszelkie szzczegółowe informacje znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/943529753154921.


35% biletów na Metal Doctrine Festival vol.3 - Vader, Belphegor, Azarath, Voidhanger, Gruzja, Offence... wyprzedane.

Pregniemy przypomnieć, że do 8 sierpnia bilety jeszcze w cenie 129 PLN.
Od 9 sierpnia będzie w sprzedaży druga pula biletów w cenie 139 PLN.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu

 

Koncerty

Metal Doctrine Festival 2021 Open Air w Dąbrowie Górniczej - Dąbrowa Górnicza