Wspólny koncert Decapitated i Thy Art Is Murder

Koncerty
2019-04-05
Wspólny koncert Decapitated i Thy Art Is Murder

Jedyna okazja, aby zobaczyć Decapitated i Thy Art Is Murder na wspólnym koncercie w Polsce. Już 7 sierpnia oba zespoły zagrają w Poznaniu w Klubie U Bazyla, a w roli gościa specjalnego wystąpi Letters From The Colony.

Obydwu ekip nie trzeba nikomu przedstawiać. Pochodzący z Krosna, Decapitated zachwyca swoją muzyką już dwie dekady. W tym czasie doczekał się statusu jednego z największych zespołów metalowych w Polsce i jednego z najważniejszych przedstawicieli gatunku za granicą. Muzycy są nieprzerwanie w trasie, grając na największych scenach klubowych na całym świecie. Ich ostatni album „Anticult” zaraz po premierze odniósł bardzo duży sukces sprzedażowy. W Polsce krążek zadebiutował na czwartym miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLiS. Płyta radziła sobie świetnie również za Oceanem.

Thy Art Is Murder to australijska kapela deathcore’owa, powstała w 2006 roku na przedmieściach Sydney. Na dotychczasową dyskografię grupy składają się dwie EP i cztery albumy długogrające – debiutancki „The Adversary” z 2010 roku, wydany dwa lata później „Hate”, „Holy War” (2015) oraz ich ostatni album „Dear Desolation”. Wydany w 2017 roku „Dear Desolation” ukazuje nieco bardziej death metalowy, brutalny charakter zespołu. Pod koniec zeszłego roku grupa uraczyła nas singlem „Death Perception”, który prawdopodobnie zapowiada nadchodzące wydawnictwo.

7.08.2019
Poznań / Klub U Bazyla

Bilety:
79 - www.winiarybookings.pl
84 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Media Markt, Empik
89 - w dniu koncertu

 

 

Koncerty

Decapitated & Thy Art Is Murder - Poznań

Powiązane artykuły