The Amity Affliction wystąpi w Poznaniu

Koncerty
2019-03-07
The Amity Affliction wystąpi w Poznaniu

Już 27 czerwca do Polski powróci The Amity Affliction, która promuje ostatni album „Misery”. Koncert odbędzie się w poznańskim klubie U Bazyla, a Australijczykom towarzyszyć będą Japończycy z Crystal Lake oraz Cane Hill z Nowego Orleanu.

Swoją aktywność sceniczną rozpoczęli już w 2003 roku, wydając s/t EPkę. Rok później do składu doszedł obecny wokalista i frontman zespołu - Joel Birch, a Ahren Stringer (obecnie jedyny członek z oryginalnego składu) chwycił za bas i zajął się czystymi wokalami. Minęły 2 lata i tak o to w 2007 roku fani usłyszeli kolejną EPkę „High Hopes”, a rok później debiutancki album grupy „Severed Ties”. Następne lata to pasmo sukcesów i dynamicznie rosnąca popularność zespołu na wszystkich kontynentach. W 2012 roku formacja zasiliła szeregi wytwórni Roadrunner Records. Dzisiaj The Amity Affliction mają na koncie sześć albumów studyjnych, a dyskografię zamyka „Misery” wydany w sierpniu 2018 r. Zespół koncertował po całym świecie obok takich ekip jak A Day To Remember, Motionless In White, Chelsea Grin, In Hearts Wake, Stick To Your Guns, The Ghost Inside, Architects czy Asking Alexandria.

27 czerwca 2019
Poznań / Klub U Bazyla

Bilety:
85 PLN - https://winiarybookings.pl (Kolekcjonerskie)
90 PLN - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Empik, Media Markt
100 PLN - w dniu koncertu

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketos.pl, Media Markt, Empik.

Koncerty

The Amity Affliction - Poznań

Powiązane artykuły