Konkurs: Wygraj bilet na koncert Bury Tomorrow!

Koncerty
2018-11-14
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Bury Tomorrow!

Bury Tomorrow powraca do Polski na dwa wyjątkowe koncerty w ramach promocji nowego albumu „Black Flame”. Wygraj bilet na koncert w Poznaniu i Warszawie!

Brytyjczycy wystąpią 27 listopada w poznańskim klubie U Bazyla oraz 28 listopada w warszawskiej Hydrozagadce. Supportować będą ich 36 Crazyfists, Cane Hill oraz jeszcze jeden gość specjalny, który niebawem zostanie ogłoszony.

Bury Tomorrow to kolektyw reprezentujący najwyższy poziom metalcore na świecie. Grupa powstała w 2006 roku i już na początku swojej działalności zdobyła pokaźnie grono fanów na Wyspach, a następnie w Europie. W czerwcu 2012 zespół wydał nakładem wytwórni Nuclear Blast drugą płytę "Union of Crowns", czym poszerzył grono swoich odbiorców. Formacja ma już za sobą trasy u boku takich ekip jak Killswitch Engage czy Parkway Drive. Dyskografię Bury Tomorrow zamyka album „Black Flame”, który Brytyjczycy promują na koncertach.

27.11.2018
Poznań / Klub U Bazyla
g. 19:00

28.11.2018
Warszawa / Klub Hydrozagadka
g. 19:00

Bilety: 80 PLN

Konkurs:

Mamy do wygrania po jednej pojedynczej wejściówce na koncerty w obydwu miastach. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Bury Tomorrow. Mail musi zawierać imię i nazwisko oraz wybrane miasto. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do poniedziałku (19 listopada) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile. Bilety na koncert otrzymują: Rafał Kołodziejski i Maciej Korkowski. Gratulujemy!

Koncerty

Bury Tomorrow - Poznań

Bury Tomorrow - Warszawa

Powiązane artykuły