Muse wracają do Polski

Koncerty
2018-11-07
Muse wracają do Polski

Promująca najnowszy album Muse trasa Simulation Theory World Tour nie ominie Polski. Zespół wystąpi 22 czerwca 2019 w Krakowie.

Światowa trasa tego rockowego, multiplatynowego zespołu, który ma na swoim koncie m.in. nagrodę Grammy obejmie na początek USA, Kanadę, Wielką Brytanię i Europę. Muse będzie promować najnowszy album "Simulation Theory", który ukaże się już w najbliższy piątek, 9 listopada nakładem Warner Bros.

22 czerwca 2019,
Tauron Arena Kraków

Materiał na "Simulation Theory" został wyprodukowany przez zespół oraz producentów Richa Costey'a, Mike'a Elizondo, Shellbacka i Timbalanda. Za oprawę graficzną albumu w wersji CD, kasetowej i winylowej odpowiada Kyle Lambert, który zaprojektował m.in. plakaty do filmów Stranger Things i Jurassic Park. Okładka edycji Super Deluxe to natomiast dzieło Paula Shippera (m.in. Star Wars: The Last Jedi, Avengers: Infinity War, Doctor Strange). Wersja Super Deluxe to 2 CD z 10 dodatkowymi utworami, 2x vinyl, 20 stronicowy booklet w twardej oprawie, grafika oraz możliwość wcześniejszego wejścia na koncert zespołu (oczywiście dla posiadaczy biletów).

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 15 listopada o 10:00 i zakończy o 22:00.

Bilety w sprzedaży ogólnej będą dostępne od piątku, 16 listopada od 10.00 na LiveNation.pl.

 

 

Koncerty

Muse - Kraków