As I Lay Dying w Warszawie!

Koncerty
2018-07-31
As I Lay Dying w Warszawie!

Knock Out Productions zaprasza na koncert As I Lay Dying w Warszawie. Metalcore’owcy wystąpią 11 grudnia w warszawskim klubie Hydrozagadka. 

Amerykańska grupa przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album, którego zapowiedzią jest singiel „My Own Grave”.

Przypomnijmy, że w maju 2013 roku wokalista As I Lay Dying, Tim Lambesis został aresztowany i oskarżony o próbę zlecenia zabójstwa żony. Rok później został skazany za to przestępstwo na karę sześciu lat pozbawienia wolności. W tym czasie pozostali muzycy zawiesili działalność zespołu i powołali do życia nową grupę Wovenwar. W grudniu 2016 roku Lambesis został warunkowo zwolniony z więzienia i wkrótce rozpoczął pracę nad nową muzyką. "My Own Grave" to pierwszy utwór nagrany przez As I Lay Dying, który wznowił działalność w oryginalnym składzie - Tim Lambesis (wokal), Jordan Mancino (perkusja), Phil Sgrosso (gitara, wokal), Nick Hipa (gitara, wokal) i Josh Gilbert (bas, czysty śpiew).

Zanim doszło do tej straszliwej sytuacji, As I Lay Dying w pocie czoła wypracowali sobie pozycję w ścisłej czołówce sceny metalcore'owej. Pierwsze trzy płyty: "Beneath The Encasing Of Ashes" (2001), "Frail Words Collapse" (2003) i "Shadows Are Security" (2005), przygotowały grunt pod sukcesy krążków "An Ocean Between Us" (2007), "The Powerless Rise" (2010) i "Awakened" (2012). 

11 grudzień 2018
Warszawa / Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22

Bilety
70 PLN (przedsprzedaż)
80 PLN (w dniu koncertu)

Organizator: Knock Out Productions

 

Koncerty

As I Lay Dying - Warszawa