Konkurs: Wygraj bilet na koncert Therion!

Koncerty
2018-03-02
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Therion!

Już w połowie marca do Polski powróci na trzy koncerty legenda symfonicznego metalu – Therion. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na koncert!

Szwedzki zespół promować będzie pierwszy od sześciu lat nowy album studyjny, metal-operę „Beloved Antichrist”. Przed Therionem wystąpią Rosjanie z Imperial Age, również z metal-operą „The Legacy Of Atlantis” oraz niemiecki Null Positiv. Zapraszamy na koncerty we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.

16.03.2018
A2 / Wrocław

17.03.2018
Progresja / Warszawa

18.03.2018
B90 / Gdańsk

95 pln https://pwevents.pl
105 pln Ticketmaster, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, punkt Lotto (CH Manhattan)
115 pln w dniu koncertu

Konkurs

Mamy do wygrania po dwie pojedyncze wejściówki na koncerty we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Therion. Mail musi zawierać imię i nazwisko oraz nazwę wybranego miasta.

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do piątku (9 marca) do 10:00.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za Wasze maile. Wejściówki na koncerty otrzymują: Natalia Gawlak, Magdalena Płoskonka, Sandra Kostromska, Agnieszka Wojciechowska, Sebastian Tarkowski, Arkadiusz Bujalski. Gratulujemy!

Koncerty

Therion - Wrocław

Therion - Warszawa

Therion - Gdańsk

Powiązane artykuły