Magazyn

Magazyn Gitarzysta

Wydanie Grudzień 2012

Wydanie elektroniczne

Pobierz magazyn już teraz

Prenumerata

E-prenumerata

W numerze między innymi:

Billie Joe (Green Day) - wywiad
...opowiada o zbudowanych przez siebie wzmacnia- czach, skrywanej miłości do shredu i dlaczego Zakk  Wylde powinien pokochać nową płytę zespołu.
strona 46
Ed Sheeran - wywiad
...sprzedaż płyt w siedmiocyfrowym nakładzie, przeboje i  nagrody, które ciężko policzyć. Wybraliśmy się na kameral- ny koncert charytatywny, żeby lepiej poznać jego świat.
strona 56
Tommy Thayer - wywiad
...zdradza nam, jak dodał własnego, kreatywnego  sosu do zespołu Kiss oraz prezentuje swój nowy, sy- gnowany model Les Paula.
strona 62
Wojtek Pilichowski
w Basiście

...a poza tym: Bass Days Poland 2012, Sławek Urbański, Ibanez SR-300 i LTD Surveyor-4
26 dodatkowych stron
Fender American Vintage '56 Stratocaster - test
O powołanej do życia w roku 1946 firmie Fender napisano już chyba wszystko. Jest to bez wątpienia firma, która swoimi instrumentami wywarła ogromny wpływ na historię muzyki.
strona 75
Ibanez Mick Thomson MTM10 - test

Ibanez ma za sobą długą historię. W ofercie firmy znajdują się sygnatury muzyków z całego spektrum współczesnej muzyki gitarowej. Blisko najcięższego jej końca znajdują się dwa instrumenty z serii MTM, za którymi stoi postać Micka Thomsona z grupy Slipknot.
strona 78
Thorndal Nemesis SC A burst '57 - test
W erze taśmowej produkcji instrumentów i dominacji wielkich koncertów, których głównym celem jest maksymalizacja zysków, małe manufaktury lutnicze wnoszą powiew świeżości i dają nadzieję na znalezienie w zalewie "tańszczyzny" prawdziwych, posiadających duszę instrumentów.
strona 82