Behringer i Bugera w ofercie firmy Soundtrade

Newsy
Pozostałe artykuły marki BEHRINGER
Behringer i Bugera w ofercie firmy Soundtrade

SoundTrade został oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski marek Behringer i Bugera. Behringer to działająca od 1989 niemiecka firma produkująca niezwykle szeroką gamę sprzętu muzycznego - począwszy od akcesoriów kończąc na zaawansowanych urządzeniach PA.

W 2007 roku firma Behringer została wyróżniona jako jeden z 14 największych producentów w naszej branży na świecie i nadal stara się zaspokoić potrzeby wszystkich związanych z szeroko pojmowaną sceną muzyczną.

Założyciel firmy - Uli Behringer - w wieku 16 lat skonstruował swój pierwszy syntezator (UB-1). Później podczas studiów, kontynuując swoje zainteresowania, rozpoczął prace nad kolejnymi  produktami. Ofertę produkowanych początkowo procesorów audio, systemów redukcji szumów i kompresorów rozszerzono wkrótce wzmacniacze gitarowe, wzmacniacze i głośniki PA, mikrofony, cyfrowe pianina, gitary oraz sprzęt oświetleniowy.

Wraz z nowym logo niemieckiej firmy na polskim rynku pojawia się nowy dystrybutor, a firma SoundTrade - znana dotychczas z dystrybucji takich marek jak Proel czy Hayden wzbogaca swoją ofertę o produkty jednego z największych światowych producentów na tym rynku.

Z kolei Bugera to marka doskonałych wzmacniaczy, comb i głośników dla gitarzystów - podobnie jak Behringer - należąca do grupy kapitałowej Music Group. Miłośnicy ciężkich brzmień jaki i zwolennicy nieco lżejszego, gitarowego grania docenią walory tych wzmacniaczy. W ofercie znajdują się zarówno głowy, comba i dedykowane do tych pierwszych kolumny instrumentalne.

Więcej informacji na: www.soundtrade.pl

(krn)