Struny D’Addario XS dla gitar elektrycznych

Newsy

Piotr Szarna

Struny D’Addario XS dla gitar elektrycznych

Po zaprezentowanej w zeszłym roku, innowacyjnej serii strun XS do gitary akustycznej, w ofercie D’Addario pojawiły się struny XS Electric przeznaczone dla gitar elektrycznych.

D’Addario XS Electric, podobnie jak XS Acoustic dla gitar akustycznych, przy zastosowaniu innowacyjnej, przełomowej technologii Fusion Twist zapewniają maksymalną ochronę przed zanieczyszczeniami oraz wpływem warunków zewnętrznych, oferując naturalne brzmienie przez wyjątkowo długi czas oraz bardzo naturalne odczucia podczas gry.

Zastosowanie ultra cienkiej powłoki na każdej strunie o grubości 1/10 ludzkiego włosa w połączeniu z unikatowym polimerem pozwoliło na uzyskanie strun z wysoką odpornością, długą żywotnością oraz niespotykanym odczuciem gładkości w czasie gry, przy doskonałej intonacji i znakomitym brzmieniu dzięki mniejszemu tłumieniu akustycznemu niż inne powlekane struny.

 

Seria D'Addario XS (XS Acoustic, XS Electric i XS Mandolin) wykorzystuje opakowanie w 100% nadające się do recyklingu, w tym najwyższej jakości zamykaną torebkę VCI zapewniającą świeżość strun.

www.daddario.com