Innowacyjne pedalboardy D’Addario XPND

Newsy
Innowacyjne pedalboardy D’Addario XPND

D’Addario zaprezentowało nowe pedalboardy XPND, które w unikalny sposób pozwalają powiększyć powierzchnię pod efekty, bez potrzeby zmiany pedalboardu na większy.

Pedalboardy D’Addario XPND pozwalają na bardzo funkcjonalne rozszerzenie konstrukcji, by dopasować rozmiar do ilości używanych efektów. Całość wykonano z lekkiego i wytrzymałego aluminium, pod spodem zamontowano system pozwalający na poprowadzenie i utrzymanie przewodów w porządku, w komplecie dołączone są odpowiednie taśmy mocujące do efektów, nóżki zapewniają też odpowiednią regulację wysokości.

W przypadku kiedy zabraknie nam miejsca, wystarczy wysunąć dodatkową część, co pozwala bezstresowo myśleć o rozbudowie kolekcji efektów bez potrzeby zmiany pedalboardu na większy, co wiąże się nie tylko z zakupem, ale również ponowną instalacją zasilania i przewodów.

 

XPND dostępne są w dwóch odmianach – jednorzędowej XPND 1 i dwurzędowej XPND 2. Opcjonalnie oferowane będą podstawki (Pedal Riser) podnoszące w razie potrzeby wybrane efekty oraz wysokiej klasy, modyfikowalne torby Backline XPND Pedalboard Transporter do przenoszenia dla obu modeli.

Pedalboardy D’Addario XPND dostępne będą w sprzedaży od marca 2022.

 

www.daddario.com