Interfejsy Antelope Audio Synergy Core w atrakcyjnej promocji!

Newsy
Pozostałe artykuły marki
Interfejsy Antelope Audio Synergy Core w atrakcyjnej promocji!

W promocji Antelope Audio, przy zakupie wybranego interfejsu Synergy Core oferowany jest wysokiej klasy mikrofon modelujący Edge Solo, oraz pakiet doskonałych wtyczek wraz z dodatkowym oprogramowaniem.

Antelope Audio to amerykańska marka posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie na rynku studyjnego, profesjonalnego sprzętu audio, mająca na koncie wiele przełomowych rozwiązań technologicznych w dziedzinie rejestracji i cyfrowego przetwarzania dźwięku.

Decydując się na zakup jednego z wybranych interfejsów z serii Synergy Core, otrzymacie zestaw prezentów wart aż 12000PLN!, obejmujący darmowy mikrofon modelujący Edge Solo wyposażony w 18 emulacji legendarnych mikrofonów studyjnych, pakiet profesjonalnie brzmiących wtyczek, w którego skład wchodzą vintage'owe preampy i korektory, legendarne kompresory, klasyczne i nowoczesne zestawy gitarowe i efekty studyjne, m.in. AFX2DAW, który pozwoli wykorzystać to wszystko z poziomu ulubionego programu DAW. W zestawie znajdziecie również pełną wersję oprogramowania Bitwig Studio DAW!

Promocja obejmuje interfejsy Synergy Core, z których najtańszy, zaprezentowany niedawno Zen Go Synergy Core przetestowaliśmy na łamach Magazynu Gitarzysta (test dostępny jest w listopadowym wydaniu Gitarzysty). Zen Go Synergy Core, podobnie jak wyższe modele dostępny jest w bardzo atrakcyjnej, limitowanej ofercie promocyjnej obejmującej profesjonalny, pojemnościowy mikrofon Edge Solo z kilkunastoma emulacjami światowej klasy modeli mikrofonów oraz kilkanaście wysokiej klasy, dodatkowych pluginów studyjnych – to doskonała okazja by wraz z interfejsem nabyć cały zestaw pozwalający zarejestrować studyjnej klasy brzmienie wokalu czy gitary akustycznej

Oficjalnym dystrybutorem Antelope Audio na terenie Polski jest firma MusicToolz

Interfejsy Synergy Core

Każdy z interfejsów wchodzących w skład serii Synergy Core pozwala wreszcie wkroczyć w ten często nieosiągalny i tajemniczy świat branży pro-audio, umożliwiając tworzenie produkcji muzycznych na profesjonalnym poziomie, nie tylko w specjalnie zaadoptowanych studyjnych pomieszczeniach, ale również w domowym studiu, sali prób czy nawet w trasie.

Zen Go Synergy Core Limited Edition - doskonałe rozwiązanie kiedy nagrywasz i produkujesz w domowej pracowni, czy organizujesz solowe występy

Zen Q Synergy Core Limited Edition - nowoczesny interfejs biurkowy oferujący doskonałe brzmienie, połączenie Thunderbolt i rozszeszenie ADAT oraz bezlatencyjne i nie obciążające CPU procesowanie

Zen Tour Synergy Core - do pracy w domowym studiu, studiach projektowych oraz do wykorzystania na scenie

Discrete 4 Synergy Core - przeznaczony dla wymagających twórców pracujących samemu lub grających w zespołach

Discrete 8 Synergy Core - z tym interfejsem nagrasz cały zestaw perkusyjny, zespół rockowy i wiele innych

Orion Studio Synergy Core - studyjny kombajn i serce Twojego studia

Edge Solo - wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy z pojedynczą kapsułą, emulujący brzmienie legendarnych mikrofonów studyjnych.

Platforma Synergy Core

Wbudowany silnik umożliwiający realnie brzmiące emulacje klasycznego sprzętu studyjnego oraz legendarnych mikrofonów.

  • Bezlatencyjny monitoring podczas nagrywania z wykorzystaniem efektów
  • Możliwość dodawania kolejnych kanałów wykorzystujących efekty w programie DAW w procesie miksowania i masterowania nagrań, bez obciążania procesora komputera
  • Kontrolowanie i przywoływanie ustawień efektowych z poziomu natywnej wtyczki AFX2DAW podczas pracy z komputerem Mac wyposażonym w złącze Thunderbolt
  • Możliwość poszerzenia dostępnej biblioteki efektów Antelope o kolejne moduły (osobny zakup), która oprócz wykorzystywania emulacji klasycznych konstrukcji studyjnych (Neve, API, SSL, itd.) oferuje również modelowanie rzadziej spotykanych urządzeń budowanych w Europie (Filtek, Neumann, Studer, itd.)
  • Biblioteka efektów dająca dostęp do ponad 20 emulacji klasycznych mikrofonów studyjnych

Od legendarnych klasyków do rzadko spotykanych efektów studyjnych

Każdy interfejs z serii Synergy Core został wyposażony w darmowy pakiet doskonale brzmiących wtyczek programowych - w zestawie preampów znajdziemy tu precyzyjne emulacje klasycznych urządzeń studyjnych, które sprawdzą się zarówno podczas rejestracji ścieżek wokalnych, gitar oraz zestawu perkusyjnego, czy wykorzystywanego w Abbey Road przedwzmacniacza mikrofonowego RD-47, który zdefiniowął brzmienie nagrań lat 60. W sekcji korektorówkażdy z łatwością wybierze swojego faworyta - od zainspirowanego klasyczną brytyjską konstrukcją UK-69, przez lekko zmodyfikowany, tłusto brzmiący VEQ-1, będący odzworowaniem słynnej lampowej konstrukcji z lat 60, po nowatorski, prosty w obsłudze, a perfekcyjny w działaniu 5-zakresowy Parametric EQ stworzony przez projektantów Antelope. W dziale kompresorów już same nazwy mówią za siebie: Tubechild 670, Groove Hill Liverpool, czy autorski Stay-Levinwytłuszczą sygnał źródłowy w ten charakterystyczny, anologowo brzmiący sposób. Oczywiście nie zapomniano o gitarzystach - w skład każdego z pakietów wchodzi zestaw 11 wzmacniaczy gitarowych, emulujących zestawy vintage, takie jak Tweed Deluxe, Overange 120 czy Top30 po high-endowe Burnsphere oraz Modern, będący odwzorowaniem kalifornijskiego head'a z charakterystycznym grillem wykonanym z ryflowanej blachy.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia słuchowe, przy wszystkich vintage’owych efektach zdecydowano się na zachowanie nieliniowej charakterystyki oryginalnych konstrukcji. Jeżeli tego jeszcze mało, to do dyspozycji mamy również o wiele rzadziej emulowane, często niedostępne lub bardzo rzadko spotykane procesory studyjne, po dokładnym przeanalizowaniu których, zespół Antelope przełożył ich specyficzne analogowe własności na emulacje programowe, które teraz możesz wykorzystać jako coś unikatowego w trakcie swoich produkcji studyjnych.

Vintage Hi-Fi

Innowacyjna technologia taktowania, jak i dedykowane algorytmy jittera, z których słynie firma Antelope, stanowią trzon każdego z interfejsów serii Synergy Core. W połaczeniu z customowymi preampami oraz charakteryzujących się wysokimi osiągami konwerterami AD/DA, otrzymujesz klucz do charakterystycznego, nowoczesnego, choć często opartego na efektach vintage’owych brzmienia.

Pokładowe procesowanie

Wszystkie interfejsy działające w zaawansowanej technologii Synergy Core nie obciążają procesora komputera, ponieważ całe przetwarzanie dźwięku odbywa się dzięki zastosowanym autorskim chipom FPGA (Field Programmable Gate Array) oraz procesorom DSP, zainstalowanym w każdym z urządzeń. Umożliwia to niczym nie zakłóconą rejestrację i monitoring w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem dostępnych wtyczek i bez słyszalnej latencji. Sprawdza się to nie tylko w studiu, ale może nawet przede wszystkim na scenie!

Kompatybilność

Wszystkie interfejsy z serii Synergy Core oferują połączenia Thunderbolt i USB, wykorzystując przy tym specjalnie przygotowane drivery dla Mac i Windows, gwarantujące niską latencje podczas pracy z materiałem audio.

www.antelopeaudio.com
www.musictoolz.pl