Wirtualna wersja głośników Black Sabbath i Killswitch Engage od Two notes

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Wirtualna wersja głośników Black Sabbath i Killswitch Engage od Two notes

Amerykańscy naukowcy uznali riffy Tony’ego Iommiego za najcięższą rzecz na świecie. Teraz dzięki kolaboracji Two Notes Audio Engineering z marką Laney możemy uzyskać brzmienie wczesnego Black Sabbath oraz Killswitch Engage za pomocą wirtualnych paczek

Marka Laney od wielu lat kojarzona jest z bardzo dobrej jakości sprzętem audio od wzmacniaczy gitarowych po efekty gitarowe i basowe, oraz niedawno wypuszczone głośniki bluetooth.

Two Notes Audio specjalizująca się głównie w impulsach IR (DynIR) oraz urządzeń do nagrywania wzmacniaczy takich jak Torpedo Captor X czy C.A.B. M+, zaprezentowała na swojej stronie internetowej nowy pakiet zawierający 10 kolumn gitarowych oraz 5 basowych. Wszystkie impulsy zostały zarejestrowane w profesjonalnych warunkach w studiu Hop Pole, znajdującym się w Manchesterze. Wśród nich znajdują się między innymi takie paczki jak:

  • Laney Original LA412 wykorzystywana przez Iommiego na początkowych płytach Black Sabbath z końca lat 60. oraz początku 70.
  • Laney TI412S  również wykorzystywana przez Black Sabbath w latach 90.
  • Laney LT212 używana przez Killswitch Engage

Na obecną chwilę produkt dostępny jest wyłącznie poprzez stronę internetową Two Notes Audio Engineering. Cena za cały pakiet wynosi 395 złotych. Jest również możliwość osobnego kupna pakietu tylko z kolumnami gitarowymi w cenie 260 złotych, oraz samych basowych w cenie 156 złotych.

Więcej informacji: www.two-notes.com