Two notes prezentuje wirtualne kolumny Artist Series DynIR Virtual Cabinets z Georgem Lynchem (Mr Scary)

Newsy

Piotr Szarna

Pozostałe artykuły marki TWO NOTES
Two notes prezentuje wirtualne kolumny Artist Series DynIR Virtual Cabinets z Georgem Lynchem (Mr Scary)

Two notes Dynamic Impulse Response (DynIR) Virtual Cabinets są uważane za jedne z najbardziej zaawansowanych, a jednocześnie łatwych w użyciu technologii symulacji kolumn dostępnych dla gitarzystów. Do istniejącej rodziny kolumn DynIR dołącza pierwsza kolekcja Artist Series, opracowana z jednym z najbardziej płodnych i wpływowych gitarzystów rockowych, Georgem Lynchem.

Oznacza to, że użytkownicy między innymi Captor X i CAB M+ mają teraz możliwość wzbogacenia swojej kolekcji symulacji kolumn o dodatkowe wysokiej jakości IR.


 

George Lynch - Mr Scary Collection zawiera 5 vintage’owych modeli kolumn używanych w niezliczonych nagraniach w całej legendarnej karierze George'a:

  • LYNCH MARS (1974 Marshall 4x12” z głośnikami Celestion UK 20W Heritage, używane na nagraniach Dokken, Lynch Mob i KXM ), 

  • LYNCH MEGAWATT (HiWatt 4x12” z lat 70. z oryginalnymi głośnikami Fane, używane przez 15 w studio i na koncertach), 

  • LYNCH CITRUS (Orange 4x12” z lat 70. z głośnikami UK Eminence - to jedna z najciemniej brzmiących kolumn w kolekcji), 

  • LYNCH VH1 (Marshall 4x12" z lat 70. z głośnikami Celestion®25W G12M Greenback, poprzednio należąca do Eddiego Van Halena i używana przez niego od 1974 do początku lat 80.), 

  • LYNCH VH2 (Marshall 4x12" z lat 70. z głośnikami JBL D120F, również należąca i używana przez Eddiego Van Halena).

5 historycznych kolumn z kolekcji George Lynch - Mr Scary zostało skrupulatnie odwzorowanych za pomocą 8 mikrofonów studyjnych, poprzez przedwzmacniacze Neve 1061, w światowej sławy Henson Studios (Studio D) w Los Angeles.