Odświeżony Carl Martin DC-Drive 2017

Newsy
Pozostałe artykuły marki CARL MARTIN
Odświeżony Carl Martin DC-Drive 2017

Firma Carl Martin rozpoczęła rok od liftingu serii Vintage i wprowadziła do oferty pierwszy efekt z serii - nową, świeższą wersję uniwersalnego stompboxa DC-Drive.

Odświeżony overdrive Carla Martina, DC-Drive posiada kompaktową, dostosowaną do mniejszych pedalboardów, lekką, aluminiową, anodyzowaną obudowę z zachowaniem tego samego brzmienia. Zapowiedziany po raz pierwszy pod koniec ubiegłego roku i zaprezentowany na targach NAMM 2018 efekt jest dostępny w sprzedaży od początku marca 2018 r.

Poza typowymi potencjometrami Level, Tone i Drive regulującymi poziom sygnału, jego barwę oraz skalę przesteru (nowa wersja nie posiada pokrętła Boost) oraz nożnym przełącznikiem Bypass, DC-Drive został wyposażony w przełącznik trybów Regular/Fat. W trybie Regular, usłyszymy żywy i klarowny drive w oldschoolowym klimacie. W trybie Fat efekt nabiera ciężaru i podbicia, co zbliża go do bardziej "nowoczesnych" brzmień. Efekt napędzany jest baterią 9V albo dedykowanym zasilaczem, np. Carl Martin ProPower V2.

Sugerowana cena: 558 PLN.

https://carlmartin.com
www.w-distribution.de