Keeley D&M Drive

Newsy
Pozostałe artykuły marki KEELEY
Keeley D&M Drive

Keeley prezentuje nowy efekt, D&M Drive - doskonałe połączenie Boosta i Overdrive’a - sygnowany przez Daniela Steinhardta i Micka Taylora (That Pedal Show).

Keeley D&M Drive oferuje ponadprzeciętne możliwości, stworzone by dopalić brzmienia na każdym wzmacniaczu. Oba efekty można oddzielnie regulować i szybko przełączać oraz z łatwością zmieniać ich kolejność (Boost -> Overdrive lub Overdrive -> Boost) za pomocą małego przełącznika.

 

Po rozkręceniu, brzmienie drive skrzy się złotem wprost ze wzmacniacza. Klarowny i odpowiednio skrojony środek urzeka od pierwszych uderzeń. Drive oferuje wszystko, czego można oczekiwać od bardzo skutecznej sekcji podbicia - od wyrównanego, akordowego overdrive po rozgrzaną, wylewającą się z instrumentu leadową magmę z toną sustainu.

 

Oba efekty są wyjątkowo udane, jednak prawdziwa magia zaczyna się gdy zagrają jednocześnie. Profesjonalny system przełączników stworzony specjalnie pod D&M Drive umożliwia ustawienie kolejności przetwarzania dźwięku przez oba efekty, oraz skonfigurowanie ich w taki sposób aby korzystać z nich oddzielnie.

 

Sugerowana cena Keley D&M Drive wynosi 1397,13 PLN. Efekt będzie dostępny w czerwcu 2017.

 

Wideoprezentacje:

 

 

 

 

 

www.robertkeeley.com

www.w-distribution.de