Michael Kelly Mod Shop 50 Burl Deluxe

Newsy
Pozostałe artykuły marki MICHAEL KELLY
Michael Kelly Mod Shop 50 Burl Deluxe

Michael Kelly powiększył linię gitar Mod Shop o kolejny, wyjątkowy model Mod Shop 50 Burl Deluxe, wyposażony w pickupy Seymour Duncana.

Gitara jest zmodyfikowaną wersją modelu należącego do serii Custom Collection i posiada olchowy korpus z efektownym, wzorzystym topem wykonanym z klonu węzełkowego. Na przykręcany, klonowy gryf naklejono 22-progową podstrunnicę z klonu oczkowego o zmiennym radiusie 10,5"-16". Całość wieńczy klonowa główka z fornirem z klonu oczkowego zaopatrzona w siodełko z kości oraz firmowe klucze die-cast. Osprzęt uzupełnia mostek T-Vintage a wszystkie metalowe elementy posiadają złote wykończenie stylowo korespondujące z lakierem Burl Burst.

 

Michael Kelly Mod Shop 50 Burl Deluxe posiada na pokładzie klasowe pickupy Seymour Duncan Quarter Pound w wersji Lead i Rhythm, zapewniające tłusty, nasycony charakter brzmienia humbuckerów połączony z wyrazistą, szklistą górą singli. Układ elektryczny wykorzystuje autorską modyfikację Quad Mod z 4-pozycyjnym przełącznikiem, oferującą dodatkową kombinację przetworników pracujących szeregowo.

 

www.emuzyk.pl

www.michaelkellyguitars.com