Warsztaty fingerstyle oraz prezentacja gitar Lakewood

Newsy
Warsztaty fingerstyle oraz prezentacja gitar Lakewood

Wszystkich wielbicieli techniki fingerstyle 12 maja zapraszamy na warsztaty oraz prezentację gitar akustycznych marki Lakewood, które odbędą się Salonie Muzycznym Riff w Gdańsku.

Impreza startuje o godzinie 18:00 w Salonie Muzycznym Riff w Gdańsku a poprowadzi ją jeden z czołowych polskich gitarzystów akustycznych - Piotr Krępeć.

 

Kilka słów o Piotrze:

 

Pomysłodawca, dyrektor oraz główny organizator 4 edycji "Szczycieńskiego Festiwalu Gitarowego", na którym wystąpił wspólnie z największymi gitarzystami fingerstyle’owymi świata - Jonem Gommem, Andreą Valerim, Stefano Barone.

 

W roku 2014 powołał do życia "Fingerstyle Sopot Festival". Jest zapraszany na wszystkie liczące się festiwale gitary akustycznej w Polsce - "Warsaw Fingerstyle Festival", "Fingerstyle Feeling", "Acoustic Guitar Show".

 

Laureat dwóch głównych nagród legendarnego festiwalu FAMA w Świnoujściu 2008.

 

Występował wspólnie z Grzegorzem Turnauem w Operze Bałtyckiej - 16.12.2013.

 

Jako kompozytor muzyki filmowej zadebiutował na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w CANNES w 2012 roku, będąc autorem muzyki do filmu "Podróż z bagażem podręcznym" w reżyserii Arka Biedrzyckiego.

 

Zwieńczeniem jego muzycznych poszukiwań jest album PIOTR KRĘPEĆ - IN SUBSTANCE, który zdobył uznanie nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim w zagranicznych mediach.

 

Poniżej mała próbka możliwości Piotra:

 

 

 

Przypominamy: 12 maja, Salon Muzyczny Riff, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 355, godz. 18:00

 

 

Wstęp oczywiście za free!

 

Więcej info można znaleźć na profilu facebookowym Riff:

 

https://www.facebook.com/events/1720900964852010/