Carl Martin i Red Panda w ofercie W-Music Distribution

Newsy
Pozostałe artykuły marki CARL MARTIN
Carl Martin i Red Panda w ofercie W-Music Distribution

Do szerokiej oferty sprzętu muzycznego dystrybuowanego przez firmę Warwick od stycznia 2016 dołączyły wysokiej klasy efekty marek Carl Martin i Red Panda, które już wkrótce pojawią się na polskim rynku.

Carl Martin to jedna z najbardziej znanych manufaktur efektów gitarowych. Nie bez powodu hasło przewodnie firmy Carl Martin to “Analogowe maszyny dźwięku". Czołowe produkty Carl Martin to wszystkie efekty z serii Pro, w tym najnowszy PlexiTone Lo Gain jak również efekty do basu. Ponadto słynny switchboard Octa Switch MK3, symulator głośnika Rock-Bug, buffer Buff Deluxe, regulowany A/B-box Match Box, podwójny AB-Box Route Box i efektowy przełącznik Paraloop.

Seria Vintage zawiera popularne, w pełni analogowe efekty w przystępnej cenie detalicznej od. około 400 zł. Flagowe urządzenia spośród efektów z serii Vintage, wpisujące się w ten klimat to Surf Trem, Red Repeat, 2 Wah, Classic Horus, Headroom Spring Reverb, T.O.D. Turbo Overdrive i Purple Moon.

Red Panda produkuje wysokiej klasy cyfrowe efekty gitarowe, przeznaczone specjalnie dla wymagających muzyków, którym bliskie są brzmienia eksperymentalne i ekspresyjne. Wszystkie efekty Red Panda są produkowane i udoskonalane w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z hasłem marki aby "poszukiwać nowych dźwięków". Specjalnie dopracowane algorytmy Red Panda DSP łączą nowoczesne technologie przetwarzania sygnału z charakterem klasycznego, cyfrowego hardware’u. Celem jest formowanie i kształtowanie brzmienia w nowy, niesamowity i wyjątkowy sposób.


www.w-distribution.de

www.carlmartin.com
www.redpandalab.com