Parker Adrian Belew Fly

Newsy
Pozostałe artykuły marki PARKER
Parker Adrian Belew Fly
Parker wprowadza gitarę sygnowaną przez Adriana Belewa.

Adrian Belew jest niezwykle innowacyjnym gitarzystą, tak więc instrument sygnowany jego nazwiskiem musiał to odzwierciedlać. Parker stworzył więc najbardziej zaawansowaną technologicznie gitarę, jaka kiedykolwiek pojawiła się w katalogach firmy.

Adrian Belew Signature Fly ma wiele opcji, które z pewnością zostaną docenione przez profesjonalnych muzyków. Pod mostkiem zamontowany jest specjalnie zaprojektowany przetwornik - DiMarzio Exclusive. Pod gryfem znajdziemy pickup Sustainiac Stealth PRO, dzięki któremu można uzyskać przewidywalny i łatwy do kontrolowania feedback. Zastosowany w nim Harmonic Mode Control pozwala na przekształcanie podtrzymywanego brzmienia w wyższe harmoniczne. Kiedy sustainer jest wyłączony, urządzenie działa jak normalny, aktywny przetwornik.

Oprócz wyżej wymienionych, gitara kryje w sobie jeszcze jednen pickup. Jest to zintegrowany z mostkiem system sensorów piezo RMC Pow'r Bridge PF Saddles. Sygnał z niego jest wstępnie wzmacniany w preampie RMC Poly-Drive 1. Ciekawostką jest to, że sygnał każdej struny jest obrabiany oddzielnie i dopiero na wyjściu miksowany.

Dodatkowym komponentem wyróżniającym sygnaturę Adriana Belewa jest komponent modelujący brzmienie Line 6 Variax, oddający do dyspozycji muzyka kolekcję brzmień gitar elektrycznych, akustycznych, sitar i banjo. Znajdziemy w nim 25 programów. Firma nie zapomniała też o możliwości połączenia tego komponentu z komputerem, poprzez który można modyfikować wgrane barwy i stosować alternatywne stroje gitary.

 

Więcej informacji:
www.parkerguitars.com

Dystrybutor: FX Music
WWW: www.fxmusic.pl

 

(K. I.)