Voodoo Lab Pedal Power 4x4

Newsy
Voodoo Lab Pedal Power 4x4

Voodoo Lab rozpoczął dystrybucję zasilacza, przeznaczonego zarówno dla klasycznych stompboxów, jak i dla nowoczesnych efektów opartych o DSP, jak Eventide, Line 6, Strymon czy TC Electronic.

Voodoo Lab Pedal Power 4x4 posiada 8 niezależnych, filtrowanych i regulowanych wyjść, pozwalających na bardzo szerokie zastosowanie.

 

"Wielu z naszych użytkowników posiada w pedalboardach klasyczne stompboxy oraz wymagające prądowo pedały jak Strymon Timeline, blueSky czy Lex," mówi James Santiago, Vice President Voodoo Lab. "Pedal Power 4x4 to w pełni analogowa konstrukcja o bardzo wyśrubowanych parametrach, która jest w stanie prawidłowo zasilać do 4 wymagających, zaawansowanych efektów DSP razem z 4 tradycyjnymi kostkami pracującymi na bateriach 9V."

 

Pedal Power 4x4 oferuje 4 izolowane, 400mA sekcje wyjściowe 9V (2 z opcją 12V) oraz 4 standardowe wyjścia 100mA. Wyjścia są regulowane liniowo, a zastosowanie customowego transformatora toroidalnego zapewnia ultra niskie zakłócenia i szumy oraz zauważalnie poprawia brzmienie. W komplecie dostarczany jest kabel zasilający i wszystkie niezbędne, dodatkowe przewody.

 

Voodoo Lab Pedal Power 4x4 produkowany jest w Kalifornii i posiada 5-letnią gwarancję.

 

www.firmamuzyczna.pl
www.voodoolab.com