Dystrybutor - AUDIO PLUS

Audio Plus sp. z o.o. prowadzi działalność projektową i handlową, import i sprzedaż profesjonalnej aparatury elektroakustycznej, projektowanie systemów elektroakustycznych i interkomowych oraz autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Audio Plus działa na polskim rynku od 1998 r. a firma Sokool (profesjonalne bębny kablowe i systemy przyłączeniowe) od 1987 roku. Firma wyposaża kompleksowo w niezbędny sprzęt wszystkie obiekty w których dźwięk i łączność wewnętrzna mają kluczowe znaczenie. Wykonujemy projekty oparte na symulacjach komputerowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych platform softwarowych. Jako jedna z niewielu oferuje i sprzedaje z ogromnym sukcesem systemy koncertowe wyrównane liniowo w pełnym paśmie akustycznym (Electro-Voice X-Line, Xlc, Xlvc, Ele). Wyposażamy w sprzęt stacje radiowe i telewizyjne, wypożyczalnie sprzętu muzycznego i koncertowego, kina, teatry, obiekty sportowe, ośrodki kultury i amfiteatry oraz wiele innych instytucji pańswowych i prywatnych. Chętnie służymy fachową poradą.

Jesteśmy przedstawicielem i generalnym importerem następujących firm: AudioCom, Electro-Voice, Klark Teknik, Klotz, Mida, RadioCom, RTS, Sokool, Sono Studiotechnik Switchcraft, Telex.