Dystrybutor - GUITAR-HEAVEN

 

Guitar Heaven to nowoczesna formuła sklepu muzycznego, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania wymagających instrumentalistów.
Od niedawna funkcjonuje w nowej siedzibie w Poznaniu na ul. Wilczak 15.

Jak sami twierdzą:

"Rozszerzyliśmy ofertę o dział sklep, w którym proponujemy wybrane produkty z katalogów dystrybutorów. Selekcji dokonywaliśmy na podstawie wieloletnich doświadczeń ze sprzętem gitarowym i dbałości o jakość oferowanych produktów. Chcemy miec 100% pewność, że instrumenty i wzmacniacze oferowane przez nas są najlepszej jakości z dostępnych na rynku.

Obraliśmy trudną drogę podążania pod prąd panujących trendów i zabiegów marketingowym abyście uwierzyli, że sprzęt made in China to jest to czego potrzebujecie. My staramy się dostrzegać te próby naciągania klienta i często rezygnujemy z wprowadzenia danego produktu do oferty.

Staramy się proponować alternatywę, u nas wciąż można kupić sprzet made in USA, producentów, którzy na razie nie idą na kompromisy, których produkcja nadal opiera się na wiedzy, fachowości, doświadczeniu, dbałości o wykończenie, selekcji najlepszych materiałów, pracy ręcznej, choć niestety często kosztuje więcej niż konkurencyjny wyrób made in China. Naszym zdaniem dostajesz to za co płacisz, a u nas staramy się, żebyś zawsze dostawał najlepszy sprzęt w możliwie najlepszej cenie."

 

W ofercie Guitar Heaven znajdziemy takie marki jak:

SUHR Guitars

CUSTOM AUDIO AMPLIFICATION

DIVIDED by 13

MATCHLESS

oraz instrumenty i wzmacniacze na indywidualne zamówienie klienta.