Zespół Powerwolf zapowiada nowe wydawnictwo. Kiedy premiera?

Newsy

Krzysztof Inglik

Zespół Powerwolf zapowiada nowe wydawnictwo. Kiedy premiera?

"Call Of The Wild" – ósma studyjna płyta zespołu Powerwolf pojawi się jeszcze w tym roku. Sprawdź szczegóły wydawnictwa!

Arcykapłani metalu, niemiecki zespół Powerwolf zapowiedzieli następcę "The Sacrament Of Sin". Ósmy album niezwykle popularnej niemieckiej grupy pojawi się jeszcze w tym roku.

Powerwolf zapowiada nowe wydawnictwo

Najnowszy studyjny krążek grupy trafi na sklepowe półki 9 lipca 2021 nakładem Napalm Records. Grupa zapowiada, że ujawni więcej szczegółów już wkrótce. Poznaliśmy jednak okładkę, która prezentuje się następująco:

Album będzie promowany podczas europejskiego turnee, które zapowiadane jest na jesień 2021. Podczas koncertów fani będą mogli usłyszeć najnowsze utwory kapeli, a sama trasa zapowiadana jest jako najbardziej spektakularne i epickie tournée pod względem produkcji i efektów specjalnych.

Grupa Powerwolf powstała w 2003 roku z inicjatywy Matthew oraz Charlesa Greywolfów. Legendarny już wokalista, Attila Dorn, dysponujący jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów w muzyce powermetalowej, pobierał nauki w Królewskiej Akademii Muzycznej w Bukareszcie i żeby było ciekawiej, pierwszy kontakt z metalem miał dopiero po dołączeniu do Powerwolfa.