Black Jeans prezentuje drugiego singla

Newsy
Black Jeans prezentuje drugiego singla

Właśnie ukazał się nowy teledysk zespołu Black Jeans do utworu „Ambiwalentnie”. To drugi singiel promujący debiutancką płytę zatytułowaną „Pokolenie Y”.

Black Jeans to zespół, który Adam Kalinowski, finalista ostatniej edycji IDOLa, współtworzy z muzykami związanymi z takimi artystami jak IRA, Bracia czy Kasia Kowalska. 13 czerwca ukazała się debiutancka płyta formacji "Pokolenie Y". Znajduje się na niej 10 utworów składających się w jedną historię opowiedzianą przez tajemniczą postać o pseudonimie „Mr. Why”.

Pierwszym singlem promującym album był utwór "Grzech", do którego powstał teledysk. Teraz grupa prezentuje video do kolejnej kompozycji „Ambiwalentnie”.

 

Black Jeans to Adam Kalinowski (wokal), Łukasz Szczęsny (gitara), Paweł Janiga (gitara), Marcin Trojanowicz (klawisze), Paweł Grudniak (bas) oraz Bartek Pawlus (perkusja)

Album „Pokolenie Y” w wersji cyfrowej jest dostępny w serwisach streamingowych, a w wersji fizycznej tylko w sklepie online na oficjalnej stronie zespołu - https://blackjeans.pl/.