"Fuh You" - nowy singiel Paula McCartney'a

Newsy
"Fuh You" - nowy singiel Paula McCartney'a

Można już zobaczyć teledysk do kolejnego utworu zapowiadającego nadchodzący album Paula McCartney'a "Egypt Station", który ukaże się 7 września.

"Egypt Station" ukaże się 7 września nakładem Capitol Records. Materiał na następcę płyty "New" z 2013 roku nagrywany był w Londynie, Los Angeles i domowym studio McCartney'a w Sussex z producentem Gregiem Kurstinem, który pracował również z Adele, Beckiem i Foo Fighters. Jedna piosenka, "Fuh You", została wyprodukowana przez Ryana Teddera. To właśnie ona została kolejnym singlem promującym album.

 

Tytuł krążka pochodzi od namalowanego przez McCartney'a obrazu, który posłużył również do stworzenia grafiki zdobiącej okładkę.

"Spodobały mi się słowa "Egypt Station" - mówi McCartney - Przypominają mi 'albumowe' albumy, które kiedyś robiliśmy. Egypt Station rozpoczyna się od stacji będącej pierwszym utworem, a później każdy kolejny utwór jest inną stacją. Stąd wziął się pomysł, na którym oparliśmy wszystkie kompozycje. To najlepsze miejsce z którego emanuje muzyka".

Wcześniej poznaliśmy dwa utwory "I Don't Know" i "Come On to Me", wydane na singlu z podwójną stroną A.

 

 

Lista utworów:

1. Opening Station
2. I Don’t Know
3. Come On To Me
4. Happy With You
5. Who Cares
6. Fuh You
7. Confidante
8. People Want Peace
9. Hand In Hand
10. Dominoes
11. Back In Brazil
12. Do It Now
13. Caesar Rock
14. Despite Repeated Warnings
15. Station II
16. Hunt You Down/Naked/C-Link