"Atlas, Rise!" - posłuchaj nowego singla Metalliki

Newsy
"Atlas, Rise!" - posłuchaj nowego singla Metalliki

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w Halloween poznaliśmy najnowszego singla Metalliki, "Atlas, Rise!", zapowiadającego album "Hardwired… To Self - Destruct".

Premiera "Hardwired… To Self - Destruct" odbędzie się 18 listopada. Do tej pory zespół zaprezentował już dwa nowe utwory: "Hardwired" i "Moth Into Flame".


Niedawno Lars Ulrich zdradził w jednym z wywiadów, że zespół planuje przygotować teledyski do wszystkich utworów z nowej płyty. Filmy będą powstawać w wolnych chwilach podczas koncertowej promocji "Hardwired… To Self - Destruct". "Praktyczna strona nakręcenia 12 teledysków jest trochę szalona, zwłaszcza gdy próbujesz jednocześnie promować album, więc jesteś wszędzie, a dodatkowo pilnujesz, żeby ten materiał nie wyciekł. To szalone, ale równocześnie sprawiające radość."

"Hardwired… To Self - Destruct" to pierwszy studyjny album zespołu od 2008 roku, w którym ukazał się multiplatynowy krążek "Death Magnetic". Nowy album został wyprodukowany przez Grega Fidelmana, odpowiedzialnego za inżynierię dźwięku i miks poprzedniej płyty. Album jest już dostępny w przedsprzedaży w wersjach na CD, winylu i Deluxe.