Lao Che zagra w Katowicach

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-08-25
Lao Che zagra w Katowicach

Lao Che w pożegnalnej trasie No to Che! zagra w Katowicach. Ostatnie koncerty popularnego zespołu Lao Che odbędą się jeszcze w tym roku.

Zespół Lao Che po 20 latach aktywności zawiesza działalność. Muzycy jakiś czas temu podzielili się swoją decyzją w mediach społecznościowych. Pożegnali się z fanami i zaprosili na pożegnalną trasę koncertową. 


Drogie Panie, Drodzy Panowie! Dryń, dryń! Dojeżdżamy na pętlę.
To była kapitalna przygoda. Przygoda naszego życia. Po ponad 20 latach grania i wielu niezapomnianych chwilach spędzonych razem z Wami zawieszamy działalność Zespołu. Nie mówimy, że to koniec, że zamykamy Zespół, bo tak się po prostu nie da. Nasza przyjaźń tu się zaczęła, a prawdziwa przyjaźń nigdy się kończy. To był ważny i intensywny czas dla nas wszystkich. Pinezek wbitych w mapę koncertową nikt chyba nie jest w stanie zliczyć. Dziękujemy za to, że byliście i nadal jesteście z nami. Mieliśmy ogromne szczęście mieć Was – naszych Słuchaczy. Ale zanim powiemy Wam i sobie „cześć”... Od dawna mamy apetyt na odświeżenie starych kawałków. Nadszedł na to czas i właściwy moment – pojedziemy z nimi w ostatnią trasę. Oczywiście nie zabraknie też tych piosenek, które doskonale znacie. Mamy nadzieję, że te koncerty zrobią dobrze Wam i nam na pożegnanie. Zapraszamy na koncerty w ramach pożegnalnej trasy – „No to Che!”

- poinformował zespół.

Koncert w Katowicach odbędzie się 03.09.2021 w MCK. Bilety dostępne w punktach sprzedaży.

Lao Che to polski crossoverowy zespół muzyczny, założony przez byłych członków zespołu Koli w 1999 roku, w Płocku. Nazwa zespołu pochodzi od Lao Che ("Starego Che"), jednej z drugoplanowych postaci filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady. Założycielami formacji byli: Mariusz "Denat" Dentst, wokalista, gitarzysta i autor tekstów oraz Hubert "Spięty" Dobaczewski, perkusista Michał "Dimon" Jastrzębski, gitarzysta Michał Warzycki i klawiszowiec Filip "Wieża" Różański.

 

Koncerty

Lao Che - Katowice