Metal Doctrine Festival 2021

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-08-24
Metal Doctrine Festival 2021

Trzecia odsłona Metal Doctrine Festival 2021 odbędzie się 27 sierpnia w Dąbrowie Górniczej. Zagrają:  Vader, Belphegor, Azarath, Voidhanger, Gruzja, Offence i Deadlu Vision.

Organizator ma jednak bardzo ważne ogłoszenie dotyczące tego koncertu

Uwaga ważne!
Bardzo wszystkich przepraszamy, ale ze względów organizacyjnych jesteśmy zmuszeni przenieść metal doctrine festiwal vol. 3  pod dach. Festiwal odbędzie się w klubie rock out w dąbrowie górniczej (5 min piechotą od miejsca, w którym miała odbyć się planowana impreza). Potwierdzamy, że koncerty wszystkich zespołów odbędą się planowo, a bilety zachowują ważność. Rozpiska koncertowa bez zmian.
Przeparszamy wszystkich za utrudnienia.

- czytam na oficjalnym wydarzeniu.

Pula biletów dla osób zaszczepionych, zgodnie z wytycznymi jest nieograniczona, jednak także tutaj warto się pospieszyć ze względu na liczbę osób mogących brać udział w wydarzeniu.

Ceny biletów do 9 sierpnia ustalono na 129 zł, a po 9 sierpnia będzie to 139 zł. Bilety można kupować online  i przelewem na stronie agencji M-ART będącej współorganizatorem wydarzenia. Wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/943529753154921.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Foto: Dariusz Ptaszyński

Koncerty