Koncert Nightwish przesunięty na maj

Koncerty
2020-09-14
Koncert Nightwish przesunięty na maj

Koncert fińskiej grupy Nightwish zaplanowany na 13 grudnia 2020 roku w Gliwicach, został przesunięty na maj 2021 roku.

"W tym przedziwnym, pełnym wyzwań czasie zostaliśmy zmuszeni do przełożenia trasy koncertowej promującej w Europie album 'Human :II: Nature World'. To bardzo przykra, ale konieczna decyzja, podjęta w trosce o wasze i nasze bezpieczeństwo, i mamy nadzieję, że razem to szaleństwo przetrwamy. Nie żegnamy się przecież na zawsze, nasza Karawana wkrótce znowu ruszy w drogę. Póki co dbajcie o siebie nawzajem, zobaczymy się wiosną 2021 roku" – czytamy w oświadczeniu przygotowanym przez Tuomasa Holopainena, lidera Nightwish.

Gwiazda symfonicznego metalu z Finlandii świętowała niedawno premierę swojego dziewiątego albumu studyjnego, zatytułowanego "Human. :II: Nature.". Album, który ukazał się 10 kwietnia nakładem Nuclear Blast Records, został doceniony przez polską publiczność i dotarł aż do trzeciego miejsca oficjalnej sprzedaży płyt w naszym kraju. 

U boku Nightwish w Gliwicach zaprezentują się dwie inne fińskie formacje - Amorphis oraz Turmion Kätilöt, który niedawno, również nakładem Nuclear Blast, wydał swój najnowszy album "Global Warning".

29 maj 2021
Arena Gliwice

Zakupione bilety zachowują ważność.

Ceny i kategorie biletów:
golden circle: 279 PLN
płyta: 199 PLN
sektory: 199 - 299 PLN

Bilety są dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na płytę)
https://ebilet.pl (bilety na sektory oraz na płytę)
https://eventim.pl (bilety na sektory oraz na płytę)

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Zdjęcie: Tina Korhonen

Koncerty

Nightwish - Gliwice