RockTone tnie ceny efektów Wampler i Catalinbread

Newsy
RockTone tnie ceny efektów Wampler i Catalinbread

Jak wszyscy wiemy kryzys zbliża się wielkimi krokami także do nas. Aby jednak poprawić wszystkim trochę nastroje sklep RockTone obniżył o 10% ceny na wszystkie efekty Wampler i 15% na efekty Catalinbread.

Przedstawiciele sklepu RockTone.pl poinformowali nas właśnie o bardzo ciekawej promocji cenowej na produkty marek Wampler i Catalinbread - odpowiednio 10 i 15 procent zniżki. Promocja ważna do wyczyszczenia magazynu.

Wampler to manufaktura produkująca butikowe efekty gitarowe. Kostki wytwarzane są w małym warsztacie przez Briana Wamplera w USA. Każdy efekt jest dopieszczony i testowany osobiście przez twórcę. Wampler daje 5 lat gwarancji na swoje efekty.

Catalinbread to zaprojektowane i wyprodukowane w Stanach przeróżne efekty. W składane są przez kilka osób, które kochają to co robią. Możecie mieć pewność, że każdy efekty jest odpowiednio dopieszczony.

Jako, że gitarzyści nie samymi efektami żyją dla wszystkich facebookowiczów, którzy polubią stronę RockTone.pl promocje na struny, pickupy, złączki inne potrzebne rzeczy:

http://www.facebook.com/pages/rocktonepl/143848642374939?sk=wall

http://www.rocktone.pl

Gorąco polecamy!

(krn)