Konkurs: do wygrania sygnatura Nergala - ESP LTD HEX-7

Newsy
Konkurs: do wygrania sygnatura Nergala - ESP LTD HEX-7

Magazyn Gitarzysta wraz z firmą ESP organizują konkurs, w którym można wygrać gitarę sygnowaną przez Nergala (Behemoth). Do szczęśliwca trafi model siedmiostrunowej LTD HEX-7 Nergal Signature 7 string.

Pozostaje pytanie: kto otrzyma tę cenną nagrodę? By wziąć udział w losowaniu, wystarczy wysłać swoje dane teleadresowe na adres redakcja@magazyngitarzysta.pl. W temacie maila należy podać hasło: Gitara LTD HEX-7. Uwaga! Warunkiem odbioru nagrody będzie posiadanie, w momencie jej wręczania, biletu z obecnej trasy koncertowej grupy Behemoth. Przypominamy rozpiskę występów:

08.10 - Poznań, Eskulap 
09.10 - Gdańsk, Parlament
14.10 - Kraków, Studio
15.10 - Katowice, Mega Club
16.10 - Wrocław, Eter
21.10 - Warszawa, Stodoła
22.10 - Toruń, Od Nowa
23.10 - Łódź, Dekompresja

Z gitarą możecie zapoznać się na stronie ESP. Bawcie się dobrze na koncertach i próbujcie swojego szczęścia! Losowanie już 25 października!

Wraz z danymi prosimy dołączać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Korporację AVT z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszczynowej 11 w celach związanych z przeprowadzeniem konkursów organizowanych w serwisie oraz otrzymywaniem informacji o tych konkursach. Korporacja AVT informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

 

UPDATE 27.10.2011: Ponad 10 tysięcy odwiedzin artykułu i 1,5 tysiąca zgłoszeń - oto statystyki naszego wielkiego konkursu, w którym do wygrania była siedmiostrunowa gitara LTD HEX-7. Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na zorganizowanie losowania, gdyż jeśli mielibyśmy wybierać najlepszą odpowiedź na jakiekolwiek pytanie, zapewne nie wyszlibyśmy z redakcji przez wiele tygodni, a później zastanawiali się czy wybór był najsłuszniejszy. Dlatego zadecydował los, który wierzymy, że jest najsprawiedliwszy. Nie przedłużając, na kontakt z nami w celu ustalenia odbioru nagrody może czekać KAMIL POWĄZKA z Wrocławia. Gratulujemy! Czekajcie też na nasze kolejne konkursy, bo jak wiecie, staramy się obdarowywać wszystkich naszych czytelników, nawet jeśli nie zawsze jest to sygnatura Nergala :)