Limitowane LTD Slayer Reign in Blood

Newsy
Pozostałe artykuły marki LTD
Limitowane LTD Slayer Reign in Blood

Z okazji 25 rocznicy wydania przełomowego albumu "Reign in Blood" Slayera, firma ESP wypuści na rynek limitowaną edycję gitary ozdobioną grafikami pochodzącymi właśnie z tego albumu.

W 1986 roku Slayer wydał album "Reign in Blood", który przez lata kształtował podejście muzyków do tworzenia ciężkich, thrashowych riffów. W hołdzie dla tego legendarnego już wydawnictwa stworzono limitowane LTD Slayer Reign in Blood.

Powstanie tylko 250 egzemplarzy tej gitary, a pierwszy raz będzie można ją zobaczyć na zbliżających się wielkimi krokami targach NAMM 2011.

Olchowy korpus pokryto charakterystycznymi grafikami pochodzącymi z okładki "Reign in Blood". Nieco zmienionego również logo LTD, a na palisandrową podstrunnicę naniesiono markery w postaci pentagramów oraz napisu "Slayer". Jak przystało na gitarę do ostrego grania mocą napędową brzmienia jest set przystawek EMG 81/85.

Z racji planowanej ilości stanie się pewnie ona okazem stricte kolekcjonerskim. Nam pozostaje cieszyć się jej niepowtarzalnym wyglądem na zdjęciach.

(krn)