LTD Kirk Hammett Signature KH-V

Newsy
Pozostałe artykuły marki LTD
LTD Kirk Hammett Signature KH-V

Kirk Hammett jest bez wątpienia jednym z czołowych endorserów obszernej listy artystów ESP. Po ponad 30 latach udanej współpracy ESP Guitars prezentuje 3 nowe gitary sygnowane przez ikonę metalu z modelami KH-V. 

„Naprawdę dostałem gęsiej skórki, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem KH-V” — mówi Hammett. „To było jak idealna hybryda rzeczywistości i mojej wizji. To naprawdę piękna gitara. Zagrałem na niej później tego samego dnia; po prostu jamm z przyjaciółmi przez cztery lub pięć godzin. To niesamowita, niesamowita gitara”. Trzy wersje wykończenia

Nowy LTD KH-V jest oferowany w trzech wariantach wykończenia Black Sparkle, Red Sparkle i Metallic Gold.

Nowy LTD KH-V Black Sparkle jest wyposażony w czarny osprzęt i czarną maskownicę; Red Sparkle oferowany jest ze złotym osprzętem, wariant Metallic Gold to złoty osprzęt i kremowy pickguard. Wszystkie trzy modele mają pełnowymiarowy gryf z menzurą 25,5 cala, korpus z Koriny i trzyczęściowy, klonowy gryf o komfortowym profilu Extra-Thin U. Hebanowa podstrunnica Makassar ma perłowe inkrustacje w kształcie fal oraz 24 progi extra-jumbo.

EMG Bone Breaker

Typowe dla Metalliki brzmienie KH-V jest wspierane przez sygnowane przez Kirka przetworniki EMG Bone Breaker. Ceramiczny przetwornik mostkowy, wraz z przetwornikiem Alnico 5 przy gryfie, zapewniają zarówno ostre, mocne leady, jak i miękkie, okrągłe dźwięki rytmiczne. Opcje sterowania KH-V obejmują głośność, ton i trójdrożny przełącznik konfiguracji. Specyfikacje obejmują mostek Tonepros, w którym struny przechodzą przez korpus, oraz blokowane klucze LTD. LTD KH-V jest dostarczany wraz z futerałem deluxe ESP.

Wszystkie trzy modele LTD KH-V dostępne będą od czerwca 2023. 

www.espguitars.com
www.sound-service.eu