ESP USA Pyrograph Nosferatu Limited Edition

Newsy
Pozostałe artykuły marki ESP
ESP USA Pyrograph Nosferatu Limited Edition

Firma ESP Guitars w hołdzie dla jednego z najlepszych filmów grozy wszech czasów z 1922 roku, obchodzącego 100-lecie powstania, zaprezentowała limitowaną edycję ESP USA Pyrograph Nosferatu Limited Edition.

ESP USA Nosferatu to ręcznie budowany instrument przez doświadczonych lutników w fabryce ESP USA w North Hollywood w Kalifornii, przy użyciu najlepszych gatunków drewna i komponentów. Jest to limitowana edycja gitary stworzona we współpracy z uznanym artystą Dumitru „Dino” Muradianem.

Wyjątkowa grafika na tej gitarze została wykonana za pomocą innowacyjnej i całkowicie unikalnej techniki Muradian polegającej na ręcznym, bardzo precyzyjnym wypalaniu w drewnie, znanej jako pirografia. Ilość tego modelu została ograniczona do zaledwie 15 gitar na całym świecie.

Przy pomocy soczewek powiększającychi Muradian niezwykle starannie ozdabia każdą część wykonanego przez ESP instrumentu z niespotykanym dotąd poziomem głębi, tekstury i ekspresji. Grafika znajduje się zarówno na korpusie, jak i na główce gitary, i jest idealnie wkomponowana w kształt każdego instrumentu. Cena została określona na poziomie 16,659 Euro.

www.espguitars.com
www.sound-service.eu