Limitowana edycja Tech 21 Geddy Lee MP40 SansAmp

Newsy
Limitowana edycja Tech 21 Geddy Lee MP40 SansAmp

Tech21 zaprezentował limitowany stompbox sygnowany przez Geddy’ego Lee, świętujący 40 rocznicę przełomowego albumu Rush, Moving Pictures.

Moving Pictures

Moving Pictures był kamieniem milowym dla RUSH, który sprzedał się w ponad 5 milionach egzemplarzy i był głównym punktem zwrotnym dla basowego brzmienia Geddy'ego Lee. Limitowana edycja Tech 21 Geddy Lee MP40 składa hołd okładce albumu, zaprojektowanej przez Hugh Syme, z nową czarno-czerwoną kolorystyką i customową grafiką.

MP40 SansAmp

Całkowicie analogowy MP40 SansAmp bazuje na oryginalnym pedale YYZ, z zupełnie nowym przełącznikiem Boost, który oferuje 12 dB wzmocnienie prezencji w celu zwiększenia przesterowania w najwyższym paśmie. Dodatkowo, przycisk Shape-Shifter daje 6 dB „klapsa” na górze, co według Geddy'ego „jest niedającą się zdefiniować niesamowitością!”

Podobnie jak w przypadku wszystkich kostek SansAmp, brzmienie można nagrywać bezpośrednio jak również ulepszać wcześniej nagrane ścieżki. W przypadku występów na żywo MP40 może napędzić końcówkę mocy i głośnik lub wyprowadzić sygnał bezpośrednio do PA. Tech 21 Geddy Lee MP40 SansAmp oferuje bazowe brzmienie Geddy’ego, jest też wystarczająco wszechstronny by sprawdzić się w wielu różnych stylach.

Tech 21 Geddy Lee MP40 SansAmp dostępny będzie w limitowanej liczbie sztuk od marca 2022.

www.tech21nyc.com
www.sound-service.eu