Nowe modele Warwick LTD na NAMM 2020

Newsy
Pozostałe artykuły marki WARWICK
Nowe modele Warwick LTD na NAMM 2020

Na tegoroczne targi NAMM Show, które odbędą się 16-19 stycznia 2020 w Anaheim w Kalifornii, firma Warwick przygotowała nowe, ściśle limitowane modele basów.

Warwick Thumb NT LTD 2020 Masterbuilt Custom Shop

Nowy model Thumb NT LTD 2020 Masterbuilt o menzurze 34", budowany w Custom Shopie Warwicka w Markneukirchen w Niemczech jest limitowany jedynie do 25 egzemplarzy. Można go zamówić jako 4 lub 5 strunową wersję, zarówno prawo jak i leworęczną.

Uwagę przyciąga korpus ze spasowaną główką, które są wykonane z wzorzystego drewna mahoniowego, w naturalnym satynowym wykończeniu. Gryf to drewno wenge, przeplatane paskami mahoniu i połączone z korpusem w konstrukcji “hidden neck-through”. Podstrunnica wykonana została z wzorzystego mahoniu, a umieszczono na niej 26 progów z brązu oraz markery z uchowca w postaci kropek. Inne cechy instrumentu to klucze Graphtech Ratio, złoty osprzęt, siodełko Just a Nut III Brass, aktywne pickupy MEC J/J z puszkami ze szczotkowanego metalu, dwudrożna i aktywna elektronika Warwick z dedykowaną baterią litowo-jonową, dwuczęściowy mostek Warwick oraz zaczepy paska Warwick S-Security Locks.

Cena Warwick Thumb NT LTD 2020 Masterbuilt wynosi około 21 145,50 PLN (wersja czterostrunowa) i 22 495,50 PLN (wersja pięciostrunowa).

Warwick Thumb LTD 2020 BO Teambuilt Pro Series

Tak jak i w poprzednich latach, instrumenty z linii Masterbuilt LTD posiadają swoje odpowiedniki w linii “Made in Germany” Teambuilt Pro Series. Prezentujący się równie atrakcyjnie, co wersja Masterbuilt, Thumb LTD 2020 BO Teambuilt, o menzurze 34”, dostępny jest w 4 i 5 strunowej wersji. Instrument będzie limitowany do 100 egzemplarzy wraz z możliwością zamówienia go jako model prawo lub leworęczny.

Wykonany z mahoniu korpus posiada top z mahoniu wzorzystego o grubości 1", w naturalnym satynowym wykończeniu. Gryf to laminowany ovangkol, przykręcany do korpusu czterema śrubami. Podstrunnica wykonana została z wzorzystego mahoniu i zaopatrzona w 24 progi. Inne cechy to klucze Warwick, złoty osprzęt, siodełko Just a Nut III Tedur, aktywne pickupy MEC J/J, dwudrożna i aktywna elektronika Warwick, dwuczęściowy mostek Warwick, zaczepy paska Warwick S-Security Locks.

Cena Warwick Thumb LTD 2020 BO Teambuilt wynosi około 12 145,50 PLN (wersja czterostrunowa) i 12 595,50 PLN (wersja pięciostrunowa).

www.warwick.de
www.w-distribution.de