Tech 21 PL1 Fly Rig – sygnatura Paula Landersa

Newsy
Pozostałe artykuły marki TECH 21
Tech 21 PL1 Fly Rig – sygnatura Paula Landersa

Tech 21 zaprezentował najnowszy efekt z ultra-kompaktowej serii Fly Rig, sygnowany przez gitarzystę zespołu Rammstein, Pula Landersa.

Prace nad efektem trwały ponad dwa lata, a rezultatem jest bardzo przemyślana i praktyczna konstrukcja, której Paul używa od jakiegoś czasu na koncertach oraz w studio.

Tech 21 PL1 Fly Rig w przeciwieństwie do pozostałych modeli Fly Rig, oferuje dwa niezależne, analogowe kanały preampu SansAmp – czysty i przesterowany. Kanał przesterowany Feuer posiada 3-zakresową sekcję korekcji z przełącznikiem pasma środka Mid Shift oraz regulacją gainu i głośności, kanał czysty Wasser udostępnia 2-pasmowy korektor, regulowany kompresor, poziom głośności Level oraz przełącznik Bite, podbijający prezencję i harmoniczne.

Na pokładzie znalazło się też podbicie Boost z dwoma trybami pracy i możliwością zarówno podbicia jak i obcięcia sygnału (w zakresie +6/-10 dB) oraz efekty: vintage’owy delay, pogłos z regulacją charakteru pomieszczenia Ambiance i customowe vibrato z kontrolą poprzez Tap Tempo. 

Całości dopełniają tuner chromatyczny z wyświetlaczem, klasyczne wejście i wyjście jack 1/4” (z przełącznikiem zmieniającym je w wyjście słuchawkowe) oraz wyjście XLR z przełącznikiem odcięcia masy.

www.tech21nyc.com
www.sound-service.eu