Nowy mini overdrive KHDK Ghoul JR

Newsy
Pozostałe artykuły marki KHDK
Nowy mini overdrive KHDK Ghoul JR

Założona przez Kirka Hammetta i Davida Karona firma KHDK zaprezentowała pierwszy w swojej ofercie mini efekt - Ghoul JR.

Ghoul JR to potężny układ overdrive zamknięty kompaktowej obudowie. To młodszy i mniejszy brat efektu KHDK Ghoul Screamer, zawierający większość jego opcji w mniejszym o połowę boksie oraz dwa dodatkowe poziomy gainu.Efekt dostarcza masywnego przesteru z szeroką paletą barw, od brzmienia zfuzzowanego, vintageowego treble boostera do czystych tonów. Ustawiając trzypoziomowy przełącznik Style w dolny położeniu uzyskuje się dodatkowy ekstremalny tryb (nazwany opisowo "balls to the wall") dodający jeszcze więcej mocy do brzmienia. "Przełącz switcha Style w dół i siej prawdziwe spustoszenie" - zachęca Kirk Hammett.

KHDK Ghoul JR posiada trzy pokrętła Drive (zamiast standardowych dziesięciu poziomów gainu, Drive Ghoul JR dostarcza ich dwanaście), Volume i Tone, dwa przełączniki Voice i Style oraz przełącznik nożny, za pomocą którego można włączyć urządzenie lub przełączyć je w tryb true bypass. O aktywności efektu informuje para zielonych diod. KHDK Ghoul JR zasilany jest wyłącznie zewnętrznym zasilaczem 9V DC.

https://www.khdkelectronics.com