Tech 21 Acoustic FlyRig

Newsy
Pozostałe artykuły marki TECH 21
Tech 21 Acoustic FlyRig

Oferowane przez firmę TECH-21 urządzenia z serii Fly Rig to profesjonalne i przede wszystkim poręczne w podróży multiefekty przeznaczone do występów na żywo i nagrań studyjnych. Najnowszy w tej linii model z tej linii - Fly Rig Acoustic, to prawdziwie wszechstronne urządzenie dla gitarzystów akustycznych.

Sercem urządzenia, podobnie jak w przypadku pozostałych modeli z tej serii, jest analogowy obwód SansAmp. Korektor półparametryczny oznacza możliwość szerokiego regulowania ogólnego brzmienia. Zintegrowany filtr pasmowo-zaporowy można ustawić w zakresie od 70 Hz do 350 kHz, żeby wyeliminować efekt sprzężenia zwrotnego powodowanego rezonującym, niskim pasmem gitar akustycznych.

 

 

Działający w zakresie od 16 kHz do 1,5 kHz filtr niskoprzepustowy eliminuje niechciane ostre częstotliwości i artefakty. Funkcja wzmocnienia sygnału umożliwia podbicie sekcji solowych maksymalnie do 12 dB, a podbicie w szerokim zakresie środkowych częstotliwości gwarantuje czyste i klarowne brzmienie.

 

Analogowy kompresor brzmi niesamowicie ciepło i muzycznie. Efekty pogłosu i opóźnienia, jak również wbudowany tuner, czynią zamknięty w solidnej metalowej obudowie multiefekt akustyczny Fly Rig najlepszym wyborem dla znających się na rzeczy gitarzystów.

 

Dodatkowe funkcje

 

• Funkcja Phase Flip odwraca fazę sygnału o 180°, żeby stłumić efekt sprzężenia zwrotnego

• 4,7 - megaohmowe wejście Jack dla optymalnego odbioru przystawek piezoelektrycznych

• Wyjście XLR z przełącznikiem masy i gniazdem wyjścia Jack

• Przełącznik słuchawkowy do odsłuchu w słuchawkach

• Solidna, gotowa do podróży metalowa obudowa

• W zestawie zasilacz 9V DC, 200mA

 

Multiefekt Fly Rig Acoustic będzie dostępny od listopada 2017 roku.

 

www.sound-service.eu

www.tech21nyc.com