KHDK Abyss

Newsy
Pozostałe artykuły marki KHDK
KHDK Abyss

Oferta efektów KHDK Electronics, butikowej marki współtworzonej przez Kirka Hammetta, powiększyła się o profesjonalny pedał overdrive przeznaczony tym razem dla basistów.

KHDK Abyss to dzieło głównego inżyniera firmy - Antonina Salvy. Jest to przester dedykowany dla basistów uwielbiających charakter swojej barwy, który zostaje zachowany przy wzbogaceniu całości o pełnokrwisty, dynamiczny rockowy drive.

 

Abyss wykorzystuje technologię bi-amp z dwoma obwodami dzielącymi sygnał na dwa tory: jeden odpowiada za dynamikę i charakter bazowy bazowej, drugi dodaje pełnego, dynamicznego przesterowania.

 

Overdrive Abyss wyposażony jest w podwójny tor sygnału dla brzmienia czystego i przesterowanego, z oddzielną regulacją głośności każdego z nich (CLEAN, DIRTY), kontrolą czułości sekcji przesteru (GAIN) oraz wysokiego pasma (TREBLE).

 

Przełącznikiem czułości (LO / HI) można zmienić charakter brzmienia od ciepłego overdrive-u do nasyconego, mocno skompresowanego distortion z mocnym dołem i długim sustainem.

 

 

 

 

www.khdkelectronics.com

www.sound-service.eu