Nowa seria LTD SN od ESP

Newsy
Pozostałe artykuły marki LTD
Nowa seria LTD SN od ESP

Koncern ESP włączył do swojej oferty nową serię gitar elektrycznych LTD SN, która dotychczas dostępna była tylko na rynku japońskim.

Zaprezentowana na letnich targach NAMM seria LTD SN składa się z sześciu gitar, z których kilka po raz pierwszy posiada w układzie elektrycznym pickupy Fishman Fluence.


LTD SN-1000FR/FM
w wersji Maple oraz Rosewood prezentują bardziej nowoczesne, 24-progowe konstrukcje z mostkami tremolo Floyd Rose. Lipowe korpusy gitar wyposażono w topy z klonu płomienistego. Model z klonową podstrunnicą posiada niebieskie wykończenie Aqua Marine, a wersji z palisandrową nakładką dostępny jest w pomarańczowym odcieniu Copper Sunburst. Na pokładzie znalazły się aktywne pickupy EMG 85 przy mostku oraz single EMG SA w pozycji środkowej i przy gryfie. Kolejny model z grupy Floyd Rose, LTD SN-1000FR/Rosewood, wykorzystuje olchowy korpus oraz dwa nowoczesne humbuckery Fishman Fluence (ceramiczny przy mostku oraz Alnico pod gryfem) i oferowany jest z wykończeniem Charcoal Metallic.

Kolejne trzy modele LTD serii SN prezentują bardziej tradycyjny styl z vintage'owymi mostkami tremolo Wilkinson VSVG i 22 progami extra jumbo. LTD SN-1000W w odmianach Maple i Rosewood posiadają olchowe korpusy zaopatrzone w set pickupów Seymour Duncana Custom 5/ SSL-3/ SSL-3 oraz wykończenie Pearl White (klonowa podstrunnica) i Charcoal Metallic (klonowa nakładka). Serię dopełnia model LTD SN-1000W/Maple/TSB z wykończeniem Tobacco Sunburst i trzema singlami Fishman Fluence.

www.sound-service.eu
www.espguitars.com