Nowe modele LTD "Junior" dla młodszych gitarzystów

Newsy
Pozostałe artykuły marki LTD
Nowe modele LTD "Junior" dla młodszych gitarzystów

W jesiennej ofercie ESP pojawiły się nowe modele gitar z krótszą skalą przeznaczone dla młodszych adeptów gitarowej sztuki.

Gitary LTD Junior w rozmiarze 3/4 o menzurze 20,5" idealnie odnajdą się w mniejszych dłoniach oraz doskonale spełnią swoją rolę również jako gitary podróżne.


LTD KH-JR
to mniejsza wersja sygnowanego modelu Kirka Hammetta posiadająca lipowy, wykończony w czarnym kolorze korpus, klonowy gryf z palisandrową podstrunnicą i 22 progami XJ oraz zestaw pasywnych pickupów ESP LH-301.


Kolejne dwie gitary LTD EC-JR KIT i F-JR KIT wzorowane są na większych modelach ESP Eclipse oraz LTD serii F. EC-JR dostępny jest w efektownym, przypalanym wykończeniu a agresywnie prezentujący się F-JR oferowany jest oczywiście w głębokiej, lśniącej czerni. Lipowe korpusy z klonowymi gryfami i palisandrowymi nakładkami uzupełniane są w pierwszym przypadku pickupami ESP Designed LH-100, a model F-JR wyposażony jest w duet LSH-100 przy gryfie i LH-100 pod mostkiem. Oba instrumenty dostarczane są w sztywnych pokrowcach.


www.sound-service.eu

www.espguitars.com