Tech 21 Blonde Deluxe

Newsy
Pozostałe artykuły marki TECH 21
Tech 21 Blonde Deluxe

Tech 21 rozpoczął wysyłkę popularnego pedału Blonde w nowej, limitowanej wersji Deluxe, należącej podobnie jak poprzednik do serii SansAmp Character.

Efekt dostępny jest poprzez oddział Tech 21 Private Stock.


SansAmp Blonde Deluxe
łączy w pełni analogowy tor sygnału z wygodną, cyfrową obsługą. Wszelkie zmiany parametrów mogą być błyskawicznie wprowadzone z poziomu gałek i przycisków umieszczonych na panelu. Po dwukrotnym naciśnięciu przycisku ustawienia zapisywane są od razu w pamięci.

Efekt pozwala na zapamiętanie 6 dowolnych barw, od krystalicznie czystych do mocnych solowych brzmień. Kontroler Character odpowiada za rodzaj barwy od klasycznego '50 Fullerton przez modele tweed, blonde, blackface czy silverface Fendera.

Dwa oddzielne wejścia umożliwiają podłączenie dwóch instrumentów i zaprogramowanie w razie potrzeby 3 różnych barw dla każdego z nich. Do zmian służą 4 przyciski nożne oraz znane ze starszego brata gałki DRIVE, CHARACTER, LOW, MID, HIGH i LEVEL.

SansAmp Blonde Deluxe może być podłączony jako preamp lub zestaw stompboxów zarówno do klasycznego wzmacniacza gitarowego, jaki bezpośrednio do konsolety i systemu PA. Na pokładzie znajduje się m.in. wejście jack instrumentalne, wyjścia jack i XLR z przełączalnymi poziomami oraz gniazda pętli efektów. Efekt może być zasilany napięciem fantom, zewnętrznym zasilaczem 9V DC lub wewnętrzną baterią.

www.soundservice.de
www.tech21nyc.com