Nowe modele LTD z serii Graphic

Newsy
Pozostałe artykuły marki LTD
Nowe modele LTD z serii Graphic

Firma ESP Guitars na NAMM 2013 zaprezentowała kolejne gitary LTD z serii customowych instrumentów ozdobionych artystycznymi grafikami z horrorów.

Sześć nowych, limitowanych modeli kontynuuje tradycję japońskiej marki w produkcji niezwykle efektownych i oryginalnie wykończonych graficznie instrumentów.

 

"Ostatnie gitary 'Clockwork Zombie' z serii Graphic, autorstwa artysty Mister Sama, sprzedały się bardzo szybko i jesteśmy bardzo podekscytowani przedstawiając nowy design 'Vampire Biotech'. Nasza współpraca z renomowanymi firmami ze świata filmu pozwala na przygotowanie wyjątkowych projektów graficznych, niedostępnych u innych producentów," mówi Jeff Moore, zastępca prezesa w ESP.

 

Nowa limitowana edycja LTD Vampire Bio-Tech składa się z modeli EC Vampire Bio-Tech, M Vampire Bio-Tech oraz VIPER Vampire Bio-Tech. Grafiki zostały zaprojektowane przez brytyjskiego artystę Sama Shearona, znanego jako Mister Sam, który cieszy się niezwykłą renomą w świecie sztuki i pracował z wieloma muzykami i zespołami rockowymi jak Rob Zombie, Rammstein, Iron Maiden i wielu innych.

 

{M4_image 0}

{M4_image 1}

{M4_image 2}

Kolejne instrumenty ozdobione grafikami to LTD Bela Drac, LTD Famous Monsters Vincent Price, i LTD Heavy Metal #1. Pierwszy z nich kontynuuje udane wydanie pierwszego modelu LTD Lugosi, będącego wynikiem współpracy pomiędzy ESP i Lugosi Enterprises, prowadzoną przez syna słynnego aktora, Belę Lugosi Juniora oraz Kerrym Gammillem, wydawcą Monsterverse Entertainment. Dwa pozostałe, nowe modele oparte są na klasycznych, komiksowych grafikach z Famous Monsters i Heavy Metal Magazine.

 

{M4_image 3}

{M4_image 4}

{M4_image 5}

www.espguitars.com
www.sound-service.eu