Tech 21 Boost RVB w nowej odsłonie

Newsy
Pozostałe artykuły marki TECH 21
Tech 21 Boost RVB w nowej odsłonie

Tech 21 przedstawił odświeżoną i zmodyfikowaną wersję efektu, emulującego analogowy pogłos połączony z opcją podbicia sygnału.

Efekt umieszczony jest w metalowej, wytrzymałej obudowie, która otrzymała też nowy, atrakcyjny design. Boost RVB pozwala na pobicie czystego sygnału do 9dB, a zastosowana, analogowa technologia"lo-fi" umożliwia zmianę barwy i charakteru pogłosu. Zastosowany obwód celowo wprowadza nawet pewne niedoskonałości klasycznych reverbów vintage, które stanowiły o ich rozpoznawalnym brzmieniu. Potencjometr TIME w szerokim zakresie płynnie zmienia czas wybrzmienia efektu. W pełni analogowe pokrętła MIX, FEEDBACK, TONE i LEVEL zapewniają autentyczne i organiczne brzmienie, a MODULATION subtelnie wpływa na parametr pre-delay, dodając jeszcze więcej przestrzeni. Przełączalna funkcja TRAILS, po przejściu w tryb bypass, pozwala na naturalne wybrzmienie efektu.

 

Uzupełnieniem jest wysokoimpedancyjne wejście 1/4", cicho działające przełączanie oraz wyjście 1/4" o niskiej impedancji. Urządzenie może być zasilane baterią 9V lub opcjonalnym zasilaczem DC2.

 

www.tech21nyc.com
www.soundservice.de