Behemoth opublikował wideo do "Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha"

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Behemoth opublikował wideo do "Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha"

Grupa Behemoth zaprezentowała teledysk do utworu "Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha". Utwór trafił na wydaną w zeszłym roku płytę EP "A Forest", a pochodzi z sesji do albumu "I Loved You At Your Darkest".

Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha” to ostatni element kończąct cykl promocyjny "I Loved You At Your Darkest". Rozstajemy się z tym albumem w wielkim stylu.

- mówi Nergal

 

Za klip odpowiada Grupa 13.  W teledysku wystąpiła Melanie Gaydos, modelka cierpiąca na rzadką chorobę genetyczną. 25-letnia Melanie poruszyła świat mody gdy postanowiła wykorzystać swoją rzadką chorobę genetyczną, by zaistnieć w modelingu. Gaydos pracę w roli modelki rozpoczęła w 2011 roku w Nowym Jorku.

W teledysku są liczne nawiązania do "God=Dog". Jest on powiazany z innymi wideoklipami z "I Love You At Your Darkest". Wysokiej klasy, niepokazywany dotąd materiał filmowy łączy się z nimi w  intrygującą opowieść.

- mówi Adam Darski.

Ostatnim albumem zespołu  jest "I Loved You At Your Darkest" z 2018 roku. Nergal od jakiegoś czasu zapowiada wydanie kolejnego krążka.

 W marcu 2021 Nergal wypuścił sygnowany przez siebie przester KHDK LCFR. Efekt wyprzedał się błyskawicznie