Luzujemy majówkowe obostrzenia - poczytaj sobie za darmo!

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Luzujemy majówkowe obostrzenia - poczytaj sobie za darmo!

Jak spędzić majówkę w czasach pandemii? Poczytaj sobie za darmo! Do 3 maja wszystkie e-wydania regularnych tytułów możecie pobrać gratis, a ich papierowe wersje zamówić z rabatem 50%.

Nasz Ulubiony Kiosk to miejsce, w którym znajdują się bieżące numery czasopism Wydawnictwa AVT. Za pomocą serwisu każdy z 23 tytułów można przejrzeć i zamówić w wersji papierowej lub w formie e-wydania. Strona internetowa, dzięki której można kupić pismo w regularnej cenie bez wychodzenia z domu, to nowatorskie rozwiązanie, które bardzo szybko stało się popularne wśród Czytelników. Dlatego pierwotne założenia przestały wystarczać i UlubionyKiosk.pl przeszedł gruntowną modernizację i rozbudowę. Kluczem do sukcesu okazała się możliwość przejrzenia online fragmentów każdego tytułu. To oryginalne rozwiązanie daje możliwość zapoznania się z jego zawartością przed decyzją o zakupie pisma, a wartością dodaną jest fakt, iż można to zrobić na spokojnie w zaciszu własnego domu. A jeżeli dodamy do tego bezpłatną przesyłkę pocztową oraz szybką (24-godzinną) realizację zamówienia, to widać, że Ulubiony Kiosk wyrasta na kompleksowy portal oferujący naprawdę godny polecenia produkt.

Możliwość zamawiania wydań elektronicznych powstała z myślą o tych Czytelnikach, którzy cenią sobie mobilność i interaktywność. E-wydania nie tylko nie różnią się zawartością od magazynów drukowanych, ale dodatkowo zawierają linki do stron internetowych oraz interaktywną nawigację po całym PDF-ie.

Ulubiony Kiosk jest również miejscem, gdzie można zamówić prenumeratę. Dzięki różnorodnym formom długoterminowej subskrypcji każdy Czytelnik znajdzie ofertę odpowiadającą jego zapotrzebowaniom. Zawsze aktualne numery, szeroki wybór tematyczny, szybka realizacja zamówienia, bezpłatna przesyłka pocztowa - wszystko to w jednym miejscu, czyli na UlubionyKiosk.pl

Poczytaj sobie za darmo!

Z okazji majówki 2021 mamy dla was ogromną niespodziankę! Do 3 maja wszystkie e-wydania regularnych tytułów pobierzesz GRATIS, a ich wydania papierowe zamówisz z 50% rabatem! (użyj kodu rabatowego: MAJ2021)


Zamawiaj ze strony: https://ulubionykiosk.pl/promocja

Ulubiony Kiosk jest unikalnym sposobem dystrybucji czasopism bezpośrednio przez Wydawcę. Tysiące czytelników kupują w nim swoje ulubione pisma.