Zapraszamy na ACOUSTIC OPEN MIC! [Warszawa]

Newsy
Zapraszamy na ACOUSTIC OPEN MIC! [Warszawa]

Z nieukrywaną przyjemnością pragniemy zaprosić wszystkich miłośników muzykowania na koncert i jam session rozpoczynający jednocześnie cykl poświęcony gitarze akustycznej. Będzie to także początek działalności tutejszej pracowni rock and rollowej, której oferta skierowana jest do miłośników takiej właśnie muzyki. Koncert będzie miał miejsce w znanej z ciekawych inicjatyw kawiarni MAM OCHOTĘ. Na koncerty zapraszają: pracownia rock and rollowa domu kultury OKO, miesięcznik Gitarzysta, portale GuitarZone.org i fingerstyle.pl

  • Kiedy? 25 kwietnia 2010, Godzina 18.00
  • Gdzie? Kawiarnia "MAM OCHOTĘ" Grójecka 75

 -----------------

Dodatkową atrakcją wieczoru będą występy młodych i obiecujących adeptów gitary akustycznej pod okiem Piotra Słapy. W najbliższą sobotę na scenie wystąpią:  Jarosław Antończyk, Aleksander Przywara i Piotr Miller.

 

 

O ARTYŚCIE: Piotr Słapa - jest pionierem fingerstyle w Polsce. Swoje umiejętności szkolił mieszkając przez krótki okres w światowej stolicy muzyki country - Nashville w USA oraz wziął udział w legendarnym festiwalu fingerstyle CAAS "Chet Atkins Appreciation Society". Uczestniczył także w wielu warsztatach gitarowych z Tommy Emmanuelem. W 2007 roku zdobył nagrodę specjalną równoważną z I miejscem w najbardziej prestiżowym konkursie gitarowym w Polsce - "Guitar City". W tym samym roku otrzymał wyróżnienie specjalne w kategorii "Najlepszy Solista" w konkursie "Nadzieje Warszawy" organizowanym czołowy klub jazzowy w Polsce - warszawski "Tygmont".Od 2008 roku wykładowca gitary akustycznej w branżowym magazynie gitarowym "Gitarzysta". Twórca największego polskiego portalu gitarzystów akustycznych "fingerstyle.pl". Występował oraz prowadził warsztaty gitarowe na większości liczących się festiwali gitarowych i muzycznych w Polsce.Piotr jest endorserem firmy G7th, słynącej z produkcji znakomitych kapodasterów. Jego nazwisko znalazło się na oficjalnej stronie G7th obok takich sław jak Tommy Emmanuel, Bryan Adams, KT Tunstall i James Taylor. W 2009 roku został także endorserem prestiżowych australijskich gitar akustycznych Cole Clark.

 Więcej: http://mamochote.blogspot.com oraz www.fingerstyle.pl

[K.I.]