Magazyn

Magazyn Gitarzysta

Wydanie Luty 2013

Magazyn fanów gitary

W lutowym Gitarzyście znajdziecie obszerny materiał, który powinien zainteresować każdego surfera sześciu strun: "Od A do Z gitarowego shredu". Artykuł wzbogacony został frazami w nutach, skomponowanymi przez naszego rodzimego szybkobiegacza: Tomka Andrzejewskiego. W numerze także unikalny materiał o muzyku, który odmienił oblicze muzyki gitarowej: Jasonie Beckerze. Z polskiego podwórka przedstawiamy Wam Jakuba Żyteckiego - młodego lwa, który szturmem podbija światowe salony, powodując gitarowy opad szczęki. Jak w każdym wydaniu możecie też liczyć na darmowe lekcje w stylach takich jak klasyka, fingerstyle, rock, jazz, blues, funky czy metal. Do tego kilka interesujących testów sprzętowych i voila - macie gitarowe pismo, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Gorąco polecam!

Wydanie elektroniczne

Pobierz magazyn już teraz

Prenumerata

E-prenumerata

W numerze między innymi:

Od A do Z shredu - artykuł
TYLKO U NAS!!!
strona 34
Jason Becker - studium geniuszu - artykuł
Historia życia Jasona Beckera niemal od urodzenia wskazywała na to, iż świat będzie miał do czynienia z gitarowym geniuszem.
strona 44
John 5 - wywiad
Przy okazji trasy koncertowej z Robem Zombie i Marilyn Mansonem, John 5 opowiadał nam… o swojej miłości do metalu i Western swingu.
strona 28
Waldek Tkaczyk
w Basiście

...a poza tym: Piotr Pawłowski, 2 lekcje basowe, Ibanez SR370-BBT, Sandberg Electra VS4...
26 dodatkowych stron
Fender American Vintage '58 Telecaster - test
Wydawać by się mogło, że powstałą ponad 6 dekad temu amerykańska firma przez kilkadziesiąt lat powiedziała już wszystko, jeśli chodzi o gitary elektryczne z logiem Fender na główce.
strona 69
Ibanez RG350MZ - test
Ibanez to marka będąca prawdziwą instytucją w gitarowym uniwersum.
strona 73
Vintage VV60TA - test
Historia marki Vintage sięga początku lat 60., kiedy to John Hornby Skewes powołał do życia niewielką firmę w Garforth (na północy Wielkiej Brytanii) zajmującą się sprzedażą niedrogich instrumentów własnych marek.
strona 77